Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ДЕН.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Фустан Елисиа спаркл
localization key not found - FrontEnd.AddFavorite
Фустан Елисиа спаркл
Фустан Елисиа спаркл
Фустан Елисиа спаркл
Фустан Елисиа спаркл
Фустан Елисиа спаркл
Фустан Елисиа спаркл
Фустан Елисиа спаркл
Фустан Елисиа спаркл
Фустан Елисиа спаркл
Фустан Елисиа спаркл
Фустан Елисиа спаркл

Фустани

Фустан Елисиа спаркл

6,790.00 ДЕН.
Одберете величина
100%Полиестер
Постава:
95%Полиестер
5%Еластан
Табела на Величини
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent