Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ДЕН.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Кошула Елза сатен
localization key not found - FrontEnd.AddFavorite
Кошула Елза сатен
Кошула Елза сатен
Кошула Елза сатен
Кошула Елза сатен
Кошула Елза сатен
Кошула Елза сатен
Кошула Елза сатен
Кошула Елза сатен
Кошула Елза сатен
Кошула Елза сатен
Кошула Елза сатен

Блузи и Кошули

Кошула Елза сатен

3,390.00 ДЕН.
Одберете величина
95%Полиестер
5%Еластан
Табела на Величини
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent