Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ДЕН.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Блуза Флорист трико бела
localization key not found - FrontEnd.AddFavorite
Sale
Блуза Флорист трико бела
Блуза Флорист трико бела
Блуза Флорист трико бела
Блуза Флорист трико бела
Блуза Флорист трико бела
Блуза Флорист трико бела
Блуза Флорист трико бела

Блузи и Кошули

Блуза Флорист трико бела

1,690.00 ДЕН.
-47.34%
890.00 ДЕН.
Одберете величина
95%Вискоза
5%Еластан
Табела на Величини
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent