Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ДЕН.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Хеланки Елисиа плиш
localization key not found - FrontEnd.AddFavorite
Хеланки Елисиа плиш
Хеланки Елисиа плиш
Хеланки Елисиа плиш
Хеланки Елисиа плиш
Хеланки Елисиа плиш
Хеланки Елисиа плиш
Хеланки Елисиа плиш
Хеланки Елисиа плиш
Хеланки Елисиа плиш
Хеланки Елисиа плиш
Хеланки Елисиа плиш

Панталони и Комбинезони

Хеланки Елисиа плиш

2,990.00 ДЕН.
Одберете величина
92%Полиестер
8%ЕЛастан
Табела на Величини
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent