Панталони Ника слим, Bella - Skopje, Macedonia
Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ден.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Панталони Ника слим
Панталони Ника слим
Панталони Ника слим
Панталони Ника слим
Панталони Ника слим
Панталони Ника слим
Панталони Ника слим
Панталони Ника слим
Панталони и Комбинезони
Панталони Ника слим
2,390.00ден.
97%Памук
3%Еластан
Постава:
50%Полиестер
50%Ацетат
Величини
Close Quick View
Величини (cm)
Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.