Панталони Нала тегет, Bella - Skopje, Macedonia
Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ден.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Панталони Нала тегет
Панталони Нала тегет
Панталони Нала тегет
Панталони Нала тегет
Панталони Нала тегет
Панталони Нала тегет
Панталони Нала тегет
Панталони Нала тегет
Панталони и Комбинезони
Панталони Нала тегет
2,390.00ден.
78%Полиестер
18%Вискоза
4%Еластан
Постава:
50%Полиестер
50%Еластан
Величини
Close Quick View
Величини (cm)
Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.