Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ДЕН.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Панталони Елза дезен
localization key not found - FrontEnd.AddFavorite
Панталони Елза дезен
Панталони Елза дезен
Панталони Елза дезен
Панталони Елза дезен
Панталони Елза дезен
Панталони Елза дезен
Панталони Елза дезен
Панталони Елза дезен
Панталони Елза дезен
Панталони Елза дезен
Панталони Елза дезен

Панталони и Комбинезони

Панталони Елза дезен

2,890.00 ДЕН.
Одберете величина
60%Вискоза
35%Полиестер
5%Еластан
Постава:
50%Полиестер
50%Ацетат
Табела на Величини
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent