Панталони Карол голд, Bella - Skopje, Macedonia
Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ден.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Панталони Карол голд
Sale
Панталони Карол голд
Панталони Карол голд
Панталони Карол голд
Панталони Карол голд
Панталони Карол голд
Панталони Карол голд
Панталони Карол голд
Панталони Карол голд
Панталони Карол голд
Панталони Карол голд
Панталони Карол голд
Панталони Карол голд
Панталони Карол голд
Панталони Карол голд
Панталони Карол голд
Панталони и Комбинезони
Панталони Карол голд
2,490.00ден.
-20.08%
1,990.00ден.
78%Полиестер
18%Вискоза
4%Еластан
Постава:
50%Полиестер
50%Ацетат
Величини
Close Quick View
Величини (cm)
Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.