Панталони Лола трико, Bella - Skopje, Macedonia
Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ден.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Панталони Лола трико
Sale
Панталони Лола трико
Панталони Лола трико
Панталони Лола трико
Панталони Лола трико
Панталони Лола трико
Панталони Лола трико
Панталони Лола трико
Панталони и Комбинезони
Панталони Лола трико
2,390.00ден.
-37.66%
1,490.00ден.
95%Полиестер, 5%Еластан
Постава:
50%Полиестер, 50%Ацетат
Величини
Close Quick View
Величини (cm)
Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.