Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ДЕН.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Панталони Сенди греј
localization key not found - FrontEnd.AddFavorite
Sale
Панталони Сенди греј
Панталони Сенди греј
Панталони Сенди греј
Панталони Сенди греј
Панталони Сенди греј

Панталони и Комбинезони

Панталони Сенди греј

2,490.00 ДЕН.
-32.13%
1,690.00 ДЕН.
Одберете величина
100%Рајон
Постава:
50%Полиестер
50%Ацетат
Табела на Величини
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent