Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ДЕН.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Фармерки Флорист мом фит
localization key not found - FrontEnd.AddFavorite
Фармерки Флорист мом фит
Фармерки Флорист мом фит
Фармерки Флорист мом фит
Фармерки Флорист мом фит
Фармерки Флорист мом фит
Фармерки Флорист мом фит
Фармерки Флорист мом фит
Фармерки Флорист мом фит
Фармерки Флорист мом фит

Панталони и Комбинезони

Фармерки Флорист мом фит

1,990.00 ДЕН.
Одберете величина
100%Памук

Моделот е тесен, се препорачува величина за еден број поголема од вашиот стандарден број
Табела на Величини
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent