Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ДЕН.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Фармерки Флорист слим фит нејви
localization key not found - FrontEnd.AddFavorite
Фармерки Флорист слим фит нејви
Фармерки Флорист слим фит нејви
Фармерки Флорист слим фит нејви
Фармерки Флорист слим фит нејви
Фармерки Флорист слим фит нејви
Фармерки Флорист слим фит нејви
Фармерки Флорист слим фит нејви
Фармерки Флорист слим фит нејви
Фармерки Флорист слим фит нејви

Панталони и Комбинезони

Фармерки Флорист слим фит нејви

1,690.00 ДЕН.
Одберете величина
95%Памук
5%Еластан

Моделот е тесен, се препорачува величина за еден број поголема од вашиот стандарден број
Табела на Величини
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent