Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ДЕН.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Фустан Мадмазел лурекс
localization key not found - FrontEnd.AddFavorite
Sale
Фустан Мадмазел лурекс
Фустан Мадмазел лурекс
Фустан Мадмазел лурекс
Фустан Мадмазел лурекс
Фустан Мадмазел лурекс
Фустан Мадмазел лурекс
Фустан Мадмазел лурекс
Фустан Мадмазел лурекс
Фустан Мадмазел лурекс

Фустани

Фустан Мадмазел лурекс

4,890.00 ДЕН.
-20.25%
3,900.00 ДЕН.
Одберете величина
95%Полиестер
5%Еластан
Табела на Величини
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent