Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 MKD
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Фустан Елза дезен
localization key not found - FrontEnd.AddFavorite
Sale
Фустан Елза дезен
Фустан Елза дезен
Фустан Елза дезен
Фустан Елза дезен
Фустан Елза дезен
Фустан Елза дезен
Фустан Елза дезен
Фустан Елза дезен
Фустан Елза дезен
Фустан Елза дезен
Фустан Елза дезен

Фустани

Фустан Елза дезен

5,290.00 MKD
-51.04%
2,590.00MKD
Одберете величина
60%Вискоза
35%Полиестер
5%Еластан
Постава:
95%Полиестер
5%Еластан
Табела на Величини
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent