Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ДЕН.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Фустан Лија пинк
localization key not found - FrontEnd.AddFavorite
Фустан Лија пинк
Фустан Лија пинк
Фустан Лија пинк
Фустан Лија пинк
Фустан Лија пинк
Фустан Лија пинк
Фустан Лија пинк
Фустан Лија пинк
Фустан Лија пинк

Фустани

Фустан Лија пинк

4,690.00 ДЕН.
Одберете величина
97%Памук
3%Еластан
Табела на Величини
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent