Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ДЕН.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Фустан Сенди чекс
localization key not found - FrontEnd.AddFavorite
new
Фустан Сенди чекс
Фустан Сенди чекс
Фустан Сенди чекс
Фустан Сенди чекс
Фустан Сенди чекс
Фустан Сенди чекс
Фустан Сенди чекс
Фустан Сенди чекс
Фустан Сенди чекс

Фустани

Фустан Сенди чекс

6,290.00 ДЕН.
Одберете величина
70%Полиестер
30%Памук
Постава:
100%Вискоза
Табела на Величини
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent