Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ДЕН.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Фустан Ламур дезен
localization key not found - FrontEnd.AddFavorite
new
Фустан Ламур дезен
Фустан Ламур дезен
Фустан Ламур дезен
Фустан Ламур дезен
Фустан Ламур дезен
Фустан Ламур дезен
Фустан Ламур дезен

Фустани

Фустан Ламур дезен

3,890.00 ДЕН.
Одберете величина
95%Полиестер
5%Еластан
Табела на Величини
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent