Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ДЕН.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Сукња Дикси лур пепито
localization key not found - FrontEnd.AddFavorite
Sale
Сукња Дикси лур пепито
Сукња Дикси лур пепито
Сукња Дикси лур пепито
Сукња Дикси лур пепито
Сукња Дикси лур пепито
Сукња Дикси лур пепито
Сукња Дикси лур пепито

Сукњи

Сукња Дикси лур пепито

2,190.00 ДЕН.
-27.4%
1,590.00 ДЕН.
Одберете величина
100%Волна
Постава:
50%Полиестер
50%Ацетат
Табела на Величини
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent