Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ДЕН.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Сукња Флорист линеа
localization key not found - FrontEnd.AddFavorite
new
Сукња Флорист линеа
Сукња Флорист линеа
Сукња Флорист линеа
Сукња Флорист линеа
Сукња Флорист линеа
Сукња Флорист линеа
Сукња Флорист линеа

Сукњи

Сукња Флорист линеа

2,190.00 ДЕН.
Одберете величина
97%Памук
3%Еластан
Табела на Величини
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent