Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ДЕН.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Сукња Одри лен
localization key not found - FrontEnd.AddFavorite
Sale
Сукња Одри лен
Сукња Одри лен
Сукња Одри лен
Сукња Одри лен
Сукња Одри лен
Сукња Одри лен
Сукња Одри лен
Сукња Одри лен
Сукња Одри лен

Сукњи

Сукња Одри лен

2,490.00 ДЕН.
-60.24%
990.00 ДЕН.
Одберете величина
80%Лен
20%Вискоза
Постава:
95%Полиестер
5%Еластан
Табела на Величини
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent