Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ДЕН.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Сукња Фиеста букле
localization key not found - FrontEnd.AddFavorite
Sale
Сукња Фиеста букле
Сукња Фиеста букле
Сукња Фиеста букле
Сукња Фиеста букле
Сукња Фиеста букле
Сукња Фиеста букле
Сукња Фиеста букле
Сукња Фиеста букле
Сукња Фиеста букле

Сукњи

Сукња Фиеста букле

2,790.00 ДЕН.
-39.43%
1,690.00 ДЕН.
Одберете величина
Материјал 1:
100%ПВЦ
Материјал 2:
100%Полиестер
Постава:
50%Полиестер
50%Ацетат
Табела на Величини
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent