Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ДЕН.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Палто Хани букле
localization key not found - FrontEnd.AddFavorite
new
Палто Хани букле
Палто Хани букле
Палто Хани букле
Палто Хани букле
Палто Хани букле
Палто Хани букле
Палто Хани букле
Палто Хани букле
Палто Хани букле

Палта

Палто Хани букле

5,290.00 ДЕН.
Одберете величина
100%Полиестер+лурекс
Постава:
50%Полиестер
50%Ацетат
Табела на Величини
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent