Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ДЕН.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Палто Елза дезен
localization key not found - FrontEnd.AddFavorite
Палто Елза дезен
Палто Елза дезен
Палто Елза дезен
Палто Елза дезен
Палто Елза дезен
Палто Елза дезен
Палто Елза дезен
Палто Елза дезен
Палто Елза дезен

Палта

Палто Елза дезен

4,890.00 ДЕН.
Одберете величина
60%Вискоза
35%Полиестер
5%Еластан
Постава:
95%Полиестер
5%Еластан
Табела на Величини
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent