Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ДЕН.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Палто Мадмазел букле
localization key not found - FrontEnd.AddFavorite
Палто Мадмазел букле
Палто Мадмазел букле
Палто Мадмазел букле
Палто Мадмазел букле
Палто Мадмазел букле
Палто Мадмазел букле
Палто Мадмазел букле

Палта

Палто Мадмазел букле

5,990.00 ДЕН.
Одберете величина
90%Полиестер+ламе
6%Вискоза
4%Памук
Постава:
50%Полиестер
50%Ацетат
Табела на Величини
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent