Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ДЕН.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Палто Флорист жолто
localization key not found - FrontEnd.AddFavorite
new
Палто Флорист жолто
Палто Флорист жолто
Палто Флорист жолто
Палто Флорист жолто
Палто Флорист жолто
Палто Флорист жолто
Палто Флорист жолто

Палта

Палто Флорист жолто

4,290.00 ДЕН.
Одберете величина
59%Памук
38%Полиестер
3%Еластан
Табела на Величини
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent