Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 MKD
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Капут Мадмазел лур
localization key not found - FrontEnd.AddFavorite
Sale
Капут Мадмазел лур
Капут Мадмазел лур
Капут Мадмазел лур
Капут Мадмазел лур
Капут Мадмазел лур
Капут Мадмазел лур
Капут Мадмазел лур
Капут Мадмазел лур
Капут Мадмазел лур
Капут Мадмазел лур
Капут Мадмазел лур

Капути, Мантили и Јакни

Капут Мадмазел лур

14,690.00 MKD
-19.74%
11,790.00MKD
Одберете величина
100%Волна
Постава:
100%Вискоза
Табела на Величини
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent