Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ДЕН.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Монтка Џамп перла
localization key not found - FrontEnd.AddFavorite
Sale
Монтка Џамп перла
Монтка Џамп перла
Монтка Џамп перла
Монтка Џамп перла
Монтка Џамп перла
Монтка Џамп перла
Монтка Џамп перла
Монтка Џамп перла
Монтка Џамп перла

Капути, Мантили и Јакни

Монтка Џамп перла

4,990.00 ДЕН.
-68.14%
1,590.00 ДЕН.
Одберете величина
100%Полиестер
Табела на Величини
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent