Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ДЕН.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Јакна Кенеди камел
localization key not found - FrontEnd.AddFavorite
Sale
Јакна Кенеди камел
Јакна Кенеди камел
Јакна Кенеди камел
Јакна Кенеди камел
Јакна Кенеди камел
Јакна Кенеди камел
Јакна Кенеди камел
Јакна Кенеди камел
Јакна Кенеди камел

Капути, Мантили и Јакни

Јакна Кенеди камел

3,990.00 ДЕН.
-27.57%
2,890.00 ДЕН.
Одберете величина
100%Полиестер
Табела на Величини
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent