Продавница, Bella - Skopje, Macedonia
Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ден.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Филтер
open
Категоријаopen
Бројopen
Ценаopen
undefined
На попуст
Брз преглед
Палто Силвер

Палто Силвер

1,790.00ден.
undefined
На попуст
Брз преглед
Фустан Викторија

Фустан Викторија

1,990.00ден.
undefined
На попуст
Брз преглед
Сукња Тоска

Сукња Тоска

890.00ден.
undefined
На попуст
Брз преглед
Болеро Свила

Болеро Свила

1,890.00ден.
undefined
На попуст
Брз преглед
Сукња Естела беж

Сукња Естела беж

790.00ден.
undefined
На попуст
Брз преглед
Палто Естела беж

Палто Естела беж

1,490.00ден.
undefined
На попуст
Брз преглед
Фустан Примавера црн

Фустан Примавера црн

2,090.00ден.
undefined
На попуст
Брз преглед
Болеро Примавера

Болеро Примавера

690.00ден.
undefined
На попуст
Брз преглед
Фустан Примавера

Фустан Примавера

2,090.00ден.
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent
OВАА ВЕБ СТРАНА КОРИСТИ КОЛАЧИЊА
Оваа веб-странa користи колачиња (cookies). Колачињата (cookies) се користат за подобрување на Вашето корисничко искуство. Повеќе информации за начинот на користење може да најдете во документот Политика за колачиња (cookies) со кликнување на "Прочитај повеќе". Со кликнување на "Ги прифаќам сите колачиња" Вие се согласувате за зачувување на колачињата на Вашиот уред.