Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 MKD
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Feather Light
Фустан Дејзи вискоза
2,490.00 MKD
Блуза Папаја вискоза
1,090.00 MKD
Бермуди Дејзи минт
1,390.00 MKD
Панталони Дејзи минт
1,490.00 MKD
Блуза Дејзи вискоза
1,090.00 MKD
Бермуди Папаја
1,390.00 MKD
Блуза Папаја минт
1,290.00 MKD
Фустан Папаја минт
2,990.00 MKD
Фустан Папаја грин
1,990.00 MKD
Фустан Папаја лен
2,890.00 MKD
Палто Папаја лен
2,490.00 MKD
Панталони Папаја лен
1,490.00 MKD
Блуза Папаја црна
1,290.00 MKD
Фустан Папаја
2,990.00 MKD
Елек Папаја
3,190.00 MKD
Панталони Папаја
1,690.00 MKD
Топ Грин сатен
1,090.00 MKD
Фустан Захара лен
4,190.00 MKD
Панталони Захара лен
2,290.00 MKD
Блуза Захара лен
1,890.00 MKD
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent