Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ДЕН.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Blanchett Bridal Limited
За дамата која сонува, љуби и освојува.
Фустан Бланшет лур
6,490.00 ДЕН.
Блуза Бланшет лур
2,390.00 ДЕН.
Панталони Бланшет лур
3,290.00 ДЕН.
Блуза Бланшет лур
2,390.00 ДЕН.
Панталони Бланшет лур
3,290.00 ДЕН.
Панталони Бланшет лур
3,290.00 ДЕН.
Палто Бланшет лур
5,690.00 ДЕН.
Фустан Бланшет лур
6,490.00 ДЕН.
Блуза Бланшет лур
2,390.00 ДЕН.
Панталони Бланшет лур
3,290.00 ДЕН.
Палто Бланшет лур
5,690.00 ДЕН.
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent