Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ДЕН.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
The POWER of WOMAN
Нашата колекција се состои од моќна комбинација на детали и чисти дезени кои ја означуваат МОЌТА на ЖЕНИТЕ
Фустан Ноар
4,290.00 ДЕН.
Фустан Блек орхид
3,690.00 ДЕН.
Палто Блек орхид
4,290.00 ДЕН.
Сукња Блек орхид
2,390.00 ДЕН.
Блуза Блек орхид дезен
2,390.00 ДЕН.
Блуза Папилон
2,390.00 ДЕН.
Палто Папилон
6,990.00 ДЕН.
Панталони Папилон
3,890.00 ДЕН.
Фустан Блек орхид дезен
4,690.00 ДЕН.
Панталони Папилон беж
2,690.00 ДЕН.
Кошула Папилон блу
2,390.00 ДЕН.
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent