Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ДЕН.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Gaja Fall/Winter 21
Да останете запаметени засекогаш, а не впечаток кој бргу ќе избледи, тоа е целта на Bella со Новата колекција Гаја. Колекција која ја слави можноста да живеете помоќно, подолго и поразлично дури и од Вас самите.
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent