Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ДЕН.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Zoi white editorial F/W21'
ЗОИ - 🤍🖤 колекција за урбани Дами Привлечност, елеганција и ноншалантност во новата кампања на BELLA. Моден едоторијал за колекција Зои есен/зима 2021/22. Не се обидувај да го дефинираш твојот стил, откриј го сега со Bella, нема подобар начин.
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent