Добродојдовте Bella - Skopje, Macedonia
Кошничка
Затвори
Вкупно производи:
0
Меѓу збир:
0.00 ДЕН.
Продолжи кон наплата
Мои омилени
Затвори
Што барате?
Фустани
Сукњи
Палта
Блузи и Кошули
Џемпери и Наметки
Панталони и Комбинезони
Капути, Мантили и Јакни
Комплет
Додатоци
Најнови Модели во BELLA
undefined
Брз преглед
new
Фустан Лили
Фустан Лили
6,990.00 ДЕН.
undefined
Брз преглед
new
Фустан Лили слим
Фустан Лили слим
5,290.00 ДЕН.
undefined
Брз преглед
new
Панталони Лили слим
Панталони Лили слим
2,490.00 ДЕН.
undefined
Брз преглед
new
Блуза Лили силвер
Блуза Лили силвер
1,890.00 ДЕН.
undefined
Брз преглед
new
Фустан Голден
Фустан Голден
6,990.00 ДЕН.
undefined
Брз преглед
new
Блуза Голден дезен
Блуза Голден дезен
2,190.00 ДЕН.
undefined
Брз преглед
new
Капут Лили
Капут Лили
8,890.00 ДЕН.
undefined
Брз преглед
new
Кошула Лили смарт
Кошула Лили смарт
2,790.00 ДЕН.
undefined
Брз преглед
new
Панталони Лили тексас
Панталони Лили тексас
4,290.00 ДЕН.
undefined
Брз преглед
new
Сукња Лили
Сукња Лили
2,490.00 ДЕН.
undefined
Брз преглед
new
Капут Дејзи
Капут Дејзи
8,590.00 ДЕН.
undefined
Брз преглед
new
Капут Лиса
Капут Лиса
8,590.00 ДЕН.
undefined
Брз преглед
new
Блуза Голден бела
Блуза Голден бела
2,590.00 ДЕН.
Close Quick View
Табела на Величини (cm)
Табела на Величини
36

38

40

42

44
Гради (cm)
88-90

92-94

96-98

101-103

107-109
Струк (cm)
71-73

75-77

79-81

84-86

90-92
Колкови (cm)
94-96

98-100

102-104

107-109

113-115
Succesfully done.
Close Cookie Consent
OВАА ВЕБ СТРАНА КОРИСТИ КОЛАЧИЊА
Оваа веб-странa користи колачиња (cookies). Колачињата (cookies) се користат за подобрување на Вашето корисничко искуство. Повеќе информации за начинот на користење може да најдете во документот Политика за колачиња (cookies) со кликнување на "Прочитај повеќе". Со кликнување на "Ги прифаќам сите колачиња" Вие се согласувате за зачувување на колачињата на Вашиот уред.